چطور شلوار دمپا گشاد بپوشیم؟

ایده هایی برای پوشیدن شلوار گشاد:

شلوارهای گشاد زنانه بعد از مدت ها دوباره مد شده اند، این سبک از شلوارها همانطور که از اسم شان پیدا است کاملا گشاد اند و معمولا با کفش پاشنه بلند ست میشوند. ست کردن شلوارهای گشاد کمی دشوارتر از شلوارهای تنگ است زیرا نمیتوان آن ها را با هر چیزی پوشید.شلوار گشاداما چطور شلوار دمپا گشاد بپوشیم؟

شلوار جین گشاد

شلوارهای گشاد جین پرطرفدارترین نوع شلوار گشاد بین خانم ها هستند که برای موقعیت های مختلف مناسب اند و با انواع کفش پاشنه دار و اسپرت ست میشوند، شلوار جین های گشاد در رنگ های تیره و روشن وجود دارند که رنگ های تیره آن ها پرطرفدار تر اند.

 

شلوار های دمپا کوتاه

شلوارهای گشاد با دمپای کوتاه جدیدتر از سایر مدل ها هستند و با نشان دادن مچ پا استایل جذاب تری به شما میبخشند، این سبک شلوارهای گشاد برای جشن ها و مهمانی ها مناسب تر اند پس بهتر است با کفش پاشنه بلند پوشیده شوند.

 

استایل تک رنگ

استایل تک رنگ یعنی سر تا پا یکرنگ پوشیدن، یک رنگ خاص را در نظر بگیرید و لباس هایتان را طبق آن انتخاب کنید این کار باعث میشود قد بلند تر دیده شوید برای این استایل باید شلوار گشاد و بلند بپوشید طوری که روی کفش تان بیفتد.

رنگ های خنثی

انتخاب رنگ شلوار معمولا برای خانم ها سخت است و نمیدانند چه رنگ شلواری مناسب اندام آن ها است و چگونه باید آن را ست کنند. رنگ های خنثی مانند خاکستری، کرمی، طوسی و سفید انتخاب خوبی هستند و ست کردن آن ها راحت است.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *